Praha - kam jezdíte do servisu?

...kolem roadsteru MX-5
RTjohny
Příspěvky: 51
Registrován: 22 lis 2017, 22:28

Re: Praha - kam jezdíte do servisu?

Příspěvek od RTjohny »

BM Motors stale funguje a dokonce se docela rozrostlo a uz i organizuji ruzne trackdays apod.
Tam servisuji svoji MX-5 primarne.

Ale par lidi mi doporucovali i nejaky servis u Pribrami, akorat to bych mel jeste vic od ruky :-/ Mozna zkus kouknout i na https://www.mazdaklan.cz - tam se servisy taky docela resi
Snowman000
Příspěvky: 41
Registrován: 26 kvě 2016, 11:31

Re: Praha - kam jezdíte do servisu?

Příspěvek od Snowman000 »

Diky moc, urcite pozriem to BM teda ;)
Uživatelský avatar
Safa
Příspěvky: 1317
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Praha - kam jezdíte do servisu?

Příspěvek od Safa »

Muzzyho a jeho partu v BM Motors mohu určitě doporučit také. Navštívil jsem je už několikrát a vždy spokojenost.
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Odpovědět