BM Motors stale funguje a dokonce se docela rozrostlo a uz i organizuji ruzne trackdays apod.
Tam servisuji svoji MX-5 primarne.
Ale par lidi mi doporucovali i nejaky servis u Pribrami, akorat to bych mel jeste vic od ruky :-/ Mozna zkus kouknout i na https://www.mazdaklan.cz - tam se servisy taky docela resi
Praha - kam jezdíte do servisu?
-
Snowman000
- Příspěvky: 41
- Registrován: 26 kvě 2016, 11:31
Re: Praha - kam jezdíte do servisu?
Diky moc, urcite pozriem to BM teda 
Re: Praha - kam jezdíte do servisu?
Muzzyho a jeho partu v BM Motors mohu určitě doporučit také. Navštívil jsem je už několikrát a vždy spokojenost.
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog