Spínačka/klíče oprava nebo nový? (NC) + kontrolka

Re: Spínačka/klíče oprava nebo nový? (NC) + kontrolka

Příspěvekod Concorde » 14 čer 2022, 13:08

ještě jedna technická: majitelé těchto klíčků mnohdy nevědí .. a pak se klíčky musí lepit izolepou, protože u sebe ty dva díly nedrží .... :)

když se na klíček díváte a máte před sebou tu škvíru, kde je v zavřeném stavu planžeta, je tam takový zobáček na tenký šroubovák - 3 mm, který zatlačením cvaknete a ty dva díly klíčku pak jdou lépe od sebe.

ono to jde i bez toho silou, ale pak si ten zobáček časem urvete a budete lepit.

Já to taky netušil, dostal jsem klíček už v zuboženém stavu, ale když jsem byl nechávat vyřezávat planžetu, ten klíčník to tak dělal, tak jsem rád, že to vím

jinak planžeta se asi nemusí nechávat vyřezávat nová, dá se přehodit ta původní - stačí vymlátit červíka. Ale já měl novou planžetu o něco tenčí v uchycení a musel bych to pak na starou planžetu brousit a bůh ví jak by to dopadlo, tak jsem radši šel nechat vyříznout novou, podle staré. A funguje to bezvadně)
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Re: Spínačka/klíče oprava nebo nový? (NC) + kontrolka

Příspěvekod Concorde » 12 črc 2022, 23:11

[quote="Kojot"]Klíček je doma. Kde mám přesně hledat čip? Mám to rozšroubovat ten nový? A ten původní pod logem bude mít taky šroub?
Viz foto..

Tak jak to dopadlo ? Funguje to nebo me proklinas :D
2007 NC 2.0 PRHT galaxy grey mica
Liberec
Uživatelský avatar
Concorde
 
Příspěvky: 64
Obrázky: 1
Registrován: 18 lis 2013, 22:43
Bydliště: Liberec

Předchozí

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 102 návštevníků