IvanGS - moje nová láska NBFL

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod cafe-racer » 15 lis 2014, 11:07

Takže první rada :idea: : tyhle blbiny vypni, lepší máš fotit v plných barvách a případné efekty nechat na fotoeditor v PC který je umí přinejmenším stejně (povětšinou výrazně líp).
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod m8rinek » 15 lis 2014, 13:21

Tak tak, defakto máš znehodnocený fotky, bez vypovídající hodnoty... Asi tak stejná úroveň jako si nastavit na fotku datumovku...
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 17 lis 2014, 19:41

Vyfotila to Dáša a když to tak v ten moment cítí, zakazovat jí to nehodlám, jestli je fotka znehodnocená, je relativní, pro ni asi ne. Já to moc nemusím, ale stejně si občas cvaknu něco v režimu miniatura nebo udělám černobílou fotku s jediným červeným šípkem na keři, mimochodem 4 fotky z posledních 1500, které jsem takhle během posledních týdnů udělal, není moc a zatímco 99% ostatních je v koši, tyhle paradoxně zůstávají... :D . Třeba to Dáša za čas bude fotit normálně a upravovat v PC, třeba ne. Focení je kreativní činnost a na jednu stranu, už to tak vyfotit a nenechávat na vratnou úpravu v PC chce odvahu, ne? Asi jako horolezectví bez jištění :D . A 3 dny má vlastní zrcadlovku, tak at si dělá co a jak chce.
A nejdůležitější věc - Dáše se MX-5 nikdy nelíbila, říkala jí žertem "ta červená věc". Paradoxně jí ale přijde asi fotogenická, už 2x navrhla fotovýlet Mazdou a začala jí dokonce říkat Majda. Takže se mi půjčení fotáku Dáše vyplatilo, udělala náhodou moc cenné fotky!!! :D :D
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod cafe-racer » 17 lis 2014, 20:57

Já bych to znehodnocenou nenazval, ať si každý fotí jak chce - ode mě pouze doporučení. Cokoliv probudí lásku k focení / ježdění je správně !
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 19 lis 2014, 13:52

Přesně tak, nikdy bych nemyslel, že Drákula začne brát na milost Majdu skrz focení... :D . Na druhou stranu, nejlepší je jezdit Majdou sám...

Jak jsem psal, mně ty úpravy neberou, ale mám někdy pocit, že "focení" začíná až u počítače, možnosti kreativního vjádření jsou nekonečné a záleží jen na tom, jak to autor cítí. Koneckonců, ani spousta děl známých malířů se mi nelíbí, dá se namítnout, že splňují proporční, barevné, kompoziční a bůhvíjaké zákonitosti a odborník v nich jistě uvidí dokonalou techniku, cit apod., ale v moderním umění snad ani tohle není nutné, boří se pravidla a stanovují jiná, koneckonců je to podobné i v módě - dnes se dá na sebe vzít skoro cokoliv, nad čím bychom před lety vyprskli smíchy. Někdy dokonce myslím, že si to vynutila moderní doba, aby byly cool i věci a lidi bez vkusu a talentu... :D.
Ale to je OT, tak ještě jednu bez úpravy...
Přílohy
mx5zepredu.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 01 pro 2014, 13:31

V pátek a sobotu jsem dal 300 km, sice se střechou, ale bylo to bezva. Poznále lokalitu?
Přílohy
mazdaprehrada.JPG
mazdaminiatura.JPG
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 01 pro 2014, 13:40

A kde je tohle?
Přílohy
majdazrcátkostart.JPG
majdanastartu.JPG
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod Pavel260 » 01 pro 2014, 15:10

Ti co byly na ttjs urcite :-D
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 01 pro 2014, 18:50

Bylo tam krásně, i když hrozná zima a pod mrakem. Potkal jsem tam nějakého kluka co Majdu obhlížel a pak z něj vypadlo, že by MX-5 hrozně chtěl, ale líbí se mu NA.
Přílohy
mazdanamoste.JPG
majdahorice.JPG
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 15 dub 2015, 08:47

Tak jsem včera musel Majdě koupit baterku. Původní už další rok nevydržela. Ale asi ji nevyhodím, je to nejspíš PÚVODNÍ baterka, koupená s autem v roce 2003, aspoň podle japonských nápisů, a zaslouží si VIP zacházení i po smrti.
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 návštevníků

cron